Finanse

Zadowolenie z życia zawodowego , postrzegane jest przez pryzmat wyników na stanowisku pracy.

Młodzi, uważają , że po ukończeniu edukacji praca będzie na nich czekać , nic bardziej mylnego . Owszem zatrudnienie czeka, ale dla doświadczonych w w danej specjalizacji lub dla niedoświadczonych za niewygórowaną płacę. Lata, kiedy zdobywanie umiejętności było gwarantem otrzymania wysokiego płatnej pracy , skończyły się, pracodawcy nie potrzebują pracowników posiadających wiedzę teoretyczną, ale wyróżniających się osobowość ,   które zaowocują do przysparzania firmie dochodów . Przedsiębiorczość, odwaga to walory cenione przez prezesów firm, praca dla takich młodych silnych psychicznie ludzi czeka . Wymagania społeczeństwa, co do wymiaru pensji za pracę podnoszą się, obywatele pragną więcej zarabiać , bo ich aspiracje są wyższe , chcą więcej mieć i zagwarantować swojej rodzinie dobre życie. 

Zadowolenie z pracy jest ważne , bycie cenionym przez przełożonych także, zgranie tych czynników z zadowalającą wynagrodzeniem postrzegane jest za sukces zawodowy . Wyjazd z kraju w poszukiwaniu pracy jest nadal uważany, jako jedno z rozwiązań, jednak czym człowiek starszy , tym bardziej myśli o pozostaniu w ojczyźnie. Zajęcie, które pozwala zabezpieczyć sobie i rodzinie mieszkanie oraz wysoki standard życia,  jest dostępne tylko dla nielicznych. 

dejting sajt datingsida.xyz

Stanowiska takie jak przedsiębiorca , stwarzają możliwość uzyskania wysokie pieniędzy, ale obowiązki takie łączą się z z całym dniem spędzonym w pracy, życiem w stresie i przymusem sprostania coraz większym wymaganiom . Traktowanie obowiązków zawodowych, jak do przykrego obowiązku, konieczności jest nie tylko niekorzystne dla pracownika ,  ale również dla pracodawcy , niesatysfakcjonująca praca to niezadowolony podwładny,  który jest mniej wydajny , ciągle zmęczony i zdenerwowany.